ZMIANA KOLORU

Zmiana koloru karoserii Twojego samochodu ma wiele korzyści. Zabezpieczenie oryginalnego lakieru jest tą najważniejszą. Folia chroni przed wszelkimi lekkimi otarciami. Zmieniająć kolor samochodu zmienia się jego charakter. Matowe folie fantastycznie podkreślają wszystkie linie nadwozia. Zmiana koloru wybranych elementów nadwozia takich jak dach, spojler, czy lusterka to szybki sposób na poprawe wyglądu samochodu.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Stone protect, to gruba bezbarwna folia która chroni lakier Twojego samochodu przed wszelkimi odpryskami, zadrapaniami, owadami czy ptasimi odchodami. Polecamy ją szczególnie fabrycznie nowym samochodom. Pozwala to wydłuzyc okres perfekcyjnie nowego lakieru. 
Pielegnacja lakieru a właściwie folii nie rozni sie niczym od standardowej konserwacji.

OKLEJANIE WNĘTRZA

Masz w samochodzie tandetną imitacje drewna? Plastiki są porysowane lub zniszczone? Pora to zmienić! wybierz sobie jeden z kilkudziesięciu odcieni, lub jedną z kilkunastu faktur, folii i zwyczajnie zaklej to co we wnętrzu Twojego auta brzydkie. Nawet jeśli znudzi Ci się kolor, pamiętaj ze możesz go każdej chwili zmieć, ponieważ oklejanie jest bezinwazyjne i nie zostawia kleju.

OKLEJANIE REKLAMOWE

Wykonujemy aplikację każdego rodzaju folii na wszystkich typach pojazdów
oraz wielu innych miejscach ekspozycji.
Rozumiemy, że ogromna część pojazdów firmowych przez cały czas pracuje, dlatego potrafimy dostosować się do potrzeb i czasu klientów, tak aby nie zakłócać cyklu pracy.

Rozumiemy, że wiele firm posiada swoje oddziały na terenie całego kraju, to również nie stanowi problemu.

Rozumiemy, że nie wszyscy wiedzą jak się zabrać za oklejanie pojazdów
dlatego chętnie doradzimy i wybierzemy takie rozwiązania, które będą właściwe.

Wykonamy projekt graficzny, wydruk lub wyploterujemy folię. Zdejmiemy starą folię oraz przygotujemy samochód przed klejeniem.

© copyright przyklejanie.pl